Dating met Wat-zegt-een-getal uit Overijssel

Wat-zegt-een-getal | 74 jaar | Nijverdal

U dient zich eerst te registreren voordat u alle fotos kunt bekijken van Wat-zegt-een-getal

Naam:
Wat-zegt-een-getal
Leeftijd:
74 jaar
Woonplaats :
Nijverdal
Provincie :
Overijssel
over jou:

Wat zegt leeftijd, het is maar een getal. Nadat mijn man was overleden dacht ik er echter niet zo over. Ik dacht ja dit was het dan, want natuurlijk was er het verdriet en dat overheerste de eerste periode. Maar langzaamaan kon ik mijn verdriet een plekje geven en begon ik me te beseffen dat genieten mag. Eerst waren dat de kleine dingen zoals er weer op uit gaan, nu ben ik toe aan iets groters. Ik noem het mijn nieuwe avontuur en dat is met een leuke man in mijn leven. Ik denk niet gelijk aan een relatie, want misschien is dat nu nog wel te groot. Ik denk meer aan een fijne vriendschap, maatjes zijn en samen gezellige dingen ondernemen. Heb ik jouw interesse gewekt?

Ik zoek een :

Jij bent de leuke en gezellige man die behoefte heeft aan vriendschap en een maatje om leuke dingen mee te doen. Iets wat je niet zozeer een relatie zou willen noemen, maar meer een hechte band met elkaar. Je probeert van iedere dag wat te maken en lukt dat een keer niet dan is jouw visie, morgen weer een dag.

Stuur Wat-zegt-een-getal een gratis bericht

Registreren is gratis en anoniem

Registreer nu

Bekijk alle andere singles


AsianNymphet

AsianNymphet
19 | Wierden

Ik wil het echt een keer doen met een man. ..

Bekijk

MeesteresCamilla

MeesteresCamilla
36 | Deventer

Hallo nederige slaven, ik ben op zoek naar een slaaf die mij wil dienen. Ik ben een strenge Meestere ..

Bekijk

Ongeschoren milfje

Ongeschoren milfje
46

Hopelijk vind ik hier waar ik al jaren naar opzoek ben! Gewoon lekkere vieze seks! Niks van te voren ..

Bekijk

Lekkere trio of kwartet

Lekkere trio of kwartet
32 | Zwolle

Hey allemaal, wij zijn Sanne en Mark, een jong gelukkig, vrolijk maar ook heel stout stel, dat na ee ..

Bekijk

Lini

Lini
30 | Kampen

Ik zoek een heerlijke knuffelbeer met een klein buikje, beetje ouder als ik, heerlijk romantisch maa ..

Bekijk

Hyat

Hyat
45

Ik ben Hyat, ben van marokaanse afkomst en op zoek naar een lieve man. Weet dat ik nu wel in fout be ..

Bekijk

Kissiekiss

Kissiekiss
53 | Zwolle

Zowaar pas 50 geworden, ja ja het is wat! Een 5 en een 0, poeh. Nou gelukkig voel ik me niet zo... I ..

Bekijk

JaquelineN

JaquelineN
62 | Hoonhorst

Ik kan best zeggen dat ik romantisch persoon ben. Ik hou van lekker lang voorspel, ik hou van rozenb ..

Bekijk

Grey-link LDA Estrada Nacional 18 6230-804 Valverde Portugal KVK (CCIP): 1972 IVA-(BTW):PT517890895
LET OP DIT IS EEN SITE VOOR 18+. ONDER DE 18 GEEN TOEGANG
Om er voor te zorgen dat deze site op de juiste manier wordt weergegeven zullen wij een cookie op uw computer moeten plaatsen. Verder heeft deze site deels fictieve profielen, zie de algemene voorwaarden, als u hier geen problemen mee heeft klik dan op akkoord. Gaat u niet akkoord klik dan op niet akkoord en u zult naar Google worden verwezen
AkkoordNiet akkoord
x